Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA

SLEDUJTE NÁS NA SÍTI

 

 

SLOVENSKÁ POBOČKA

   

 

 

 

VELKOOBCHOD

       

  1. Úvod
  2. OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO MALOOBCHODNÍ PRODEJ

 

pro nákup a prodej zboží prostřednictvím internetového obchodu provozovaného na internetové adrese www.kukadloo.cz

 

I.         ÚVODNÍ USTANOVENÍ

1.         Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.kukadloo.cz , jehož provozovatelem je :

PINAKO PRODUCTION s.r.o.-  výrobce softshellového oblečení, plátce DPH, se sídlem: Boleslvská 400, 277 35 Mšeno, IČO: 02889013, DIČ: CZ02889013, č.účtu: 2900577787/2010

 

Lucie Pilnajová, výrobce softshellových a ostatních textilních výrobků, není plátce DPH, se sídlem:

V Uličkách 2566, 413 01 Roudnice nad Labem, IČO 87922924, č.účtu: 670100-2209117292/6210

 

Jana Kolumpková, výrobce softshellových a o ostatních textilních výrobků, není plátce DPH, se sídlem: Velký Újezd 133, 277 35 Mšeno, IČO 01361775, 670100-2210547783/6210

Rozdělení objednávek na jednotlivé bankovní účty rozděluje provozovatel e-shopu, nikoli zákazník.

Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále jen „obchodní podmínky“) upravují vzájemná práva a povinnosti mezi prodávajícím a kupujícím.

2.         Ustanovení odchylná od obchodních podmínek je možné sjednat v individuální kupní smlouvě. Odchylná ujednání v individuální kupní smlouvě mají přednost před ustanoveními těchto obchodních podmínek.

3.         Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat. Změna obchodních podmínek se stává platnou okamžikem jejího zveřejnění na webovém rozhraní obchodu. Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek.

 

II.      UZAVŘENÍ OBJEDNÁVKY

  1. Eshop obsahuje seznam zboží nabízeného k prodeji, a to včetně uvedení cen jednotlivého nabízeného zboží:

a)Softshellové výrobky – cena je konečná a již obsahuje DPH

b)Ostatní textilní výrobky – cena je konečná a je osvobozena od DPH

Tímto ustanovením není omezena možnost prodávajícího uzavřít kupní smlouvu za individuálně sjednaných podmínek.

  1. Prodávající, po obdržení objednávky toto obdržení kupujícímu potvrdí informativním emailem, a to na adresu elektronické pošty kupujícího uvedenou v objednávce. Prodávající nenese zodpovědnost za nedoručení potvrzení objednávky, při chybném uvedení emailové adresy kupujícího.

3.         Pro objednání zboží vyplní kupující objednávkový formulář ve webovém rozhraní obchodu. Údaje uvedené v objednávce jsou prodávajícím považovány za správné a pravdivé.

4.         Uzavřením a potvrzením objednávky vzniká prodávajícímu závazek dodat kupujícímu sjednané zboží a kupujícímu závazek zaplatit prodávajícímu kupní cenu dle sjednaných platebních podmínek a dodané zboží převzít.

5.         Prodávající je vždy oprávněn v závislosti na obsahu objednávky (množství zboží, výše kupní ceny, předpokládané náklady na dopravu) požádat kupujícího o dodatečné potvrzení objednávky (například písemně, elektronicky či telefonicky).

6.         Uzavřením objednávky kupující výslovně potvrzuje, že si je vědom toho, že tyto obchodní podmínky tvoří nedílnou součást objednávky, a že se s těmito obchodními podmínkami detailně seznámil. Tyto obchodní podmínky jsou k dispozici na webovém rozhraní obchodu a je tak umožněna jejich archivace a reprodukce kupujícím.

 

III.      KUPNÍ CENA A PLATEBNÍ PODMÍNKY A ZPŮSOB DOPRAVY

  1. Ceny u jednotlivého nabízeného zboží jsou uvedeny v eshopu jako konečné. Ceny nezahrnují náklady na dopravu zboží. Náklady na dopravu zboží se určují dle volby možnosti dopravy.

a)                 Českou poštou při objednávce do 700 – 65 Kč

b)                 Českou poštou při objednávce 701 až 3499 Kč – 125 Kč

c)                  Českou poštou na dobírku – poštovné plus 55 Kč dobírka

d)                 PPL při objednávce do 3499 Kč – 119,- Kč

e)                 PPL na dobírku – dopravné plus 55 Kč dobírka

f/                  GLS při objednávce do 3499 Kč - 119,- Kč

g/                 GLS na dobírku -  dopravné plus 55 Kč dobírka

h/                 Možnost dopravného zdarma u objednávek od 3500,- Kč 

ch/                Zásilkovna - doručení na výdejní místa - 59,- Kč

 

2.         Způsob úhrady kupní ceny a nákladů spojených s dodáním zboží bude zvolen kupujícím v objednávce, kdy kupující má možnost volby z následujících variant platby:

a)         na dobírku – tedy v hotovosti při převzetí zboží od přepravce

b)         bezhotovostně bankovním převodem předem na účet prodávajícího, jehož číslo bude uvedeno v potvrzovacím emailu od prodávajícího

3.         Při platbě převodem bude prodávajícím zaslán na elektronickou adresu kupujícího email s číslem účtu. V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet prodávajícího.  Zboží nebude expedováno před připsáním příslušné částky na účet prodávajícího. Kupující je povinen cenu v případě bezhotovostního převodu zaplatit nejpozději do 10 dnů ode dne uzavření kupní smlouvy (odeslání potvrzení objednávky od prodávajícího). V případě, že nebude v této době kupní cena uhrazena, zaniká cenová nabídka den následující po uplynutí této lhůty.

4.         Daňový doklad vystaví prodávající kupujícímu po uhrazení celkové kupní ceny a zašle jej společně se zbožím nebo v elektronické podobě na elektronickou adresu kupujícího.

IV.        DODACÍ PODMÍNKY A TERMÍNY

  1. Dodání zboží je realizováno pouze v pracovní dny. V případě úhrady ceny za zboží bankovním převodem na účet prodávajícího počne tato dodací lhůta běžet až poté, co bude příslušná částka připsána na bankovní účet prodávajícího. Standardní dodací termín je 8-13 pracovních dnů od objednávky. Pokud by ve výjimečných případech došlo ke zpoždění zásilky (vánoční období, sezónní výprodeje, aj. …), bude prodávající kupujícího o takovém zpoždění obratem informovat. V tomto případě má kupující právo od smlouvy odstoupit.

 

  1. V případě objednání zboží na dobírku, platí dodací termín 8-13 pracovních dnů od objednávky.

3.         Zboží dodávané prostřednictvím přepravce je vždy prodávajícím zabaleno do ochranných obalů způsobem obvyklým, tak aby se předešlo poškození zboží.

4.         V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem než bylo uvedeno v objednávce, nebo v případě neposkytnutí dostatečné součinnosti kupujícím k uskutečnění předání zboží, je prodávající oprávněn požadovat náhradu důvodně vynaložených nákladů spojených s takovým opakovaným doručováním, a to zejména poplatek za opakované doručení podle platných právních předpisů, resp. dodání s jiným způsobem doručení. Tyto dodatečné náklady spojené s doručováním podle věty předcházející uhradí kupující prodávajícímu v termínu, uvedeném v dopise nebo emailu, který zašle prodávající kupujícímu.

UPOZORNĚNÍ: Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník, zák. číslo 89/2012 Sb.v platném znění) dle našich obchodních podmínek. Pokud nebude objednávka zaslaná na dobírku zákazníkem vyzvednuta, prodávající má nárok požadovat od kupujícího uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek 200Kč. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

 

5.         Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě zjištění jakýchkoliv závad toto uvést do dodacího listu přepravce. V případě shledání důvodného porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky, nemusí kupující zásilku od přepravce převzít. Podpisem a převzetím zásilky kupující stvrzuje, že obal zásilky obsahující zboží byl neporušen.

6.         Bezprostředně po převzetí zboží je kupující povinen řádně zkontrolovat obdržené zboží od prodávajícího. V případě jakýchkoli pochybností, či nejasností  je kupující povinen informovat o této skutečnosti prodávajícího e-mailem a dále má právo řešit situaci jako reklamaci nebo odstoupení od smlouvy a to dle stavu výrobku.

UPOZORNĚNÍ: Pokud kupující nezkontroluje zboží bezprostředně po jeho převzetí a neinformuje o svých pochybnostech prodávajícího, nebude uznána pozdější reklamace v těchto a podobných případěch:

Pokud kupující vypere, poškodí, opotřebuje, či částečně spotřebuje zboží a až poté si všimne rozdílné velikosti výrobku, než kterou si objednával.

Pokud kupující vypere, poškodí, opotřebuje, či částečně spotřebuje zboží a až poté si všimne rozdílného druhu výrobku, než který si objednával.

Pokud kupující vypere, poškodí, opotřebuje, či částečně spotřebuje zboží a až poté si všimne nevhodně zvolené, objednané a dodané velikosti zboží.

 

7.    Dle individuálního ujednání může prodávající dodat zboží i do zahraničí.

8.    Rozměry všech výrobků jsou uvedeny v toleranci +/- 1cm.

Rozhodující přeměření výrobku provádí vždy prodávající a to vždy stejným způsobem.

V. 2. UŽIVATELSKÝ ÚČET

2.1.      Na základě registrace kupujícího provedené na webové stránce může kupující přistupovat do svého uživatelského rozhraní. Ze svého uživatelského rozhraní může kupující provádět objednávání zboží (dále jen „uživatelský účet“). Kupující může provádět objednávání zboží též bez registrace přímo z webového rozhraní obchodu.

2.2.      Při registraci na webové stránce a při objednávání zboží je kupující povinen uvádět správně a pravdivě všechny údaje. Údaje uvedené v uživatelském účtu je kupující při jakékoliv jejich změně povinen aktualizovat. Údaje uvedené kupujícím v uživatelském účtu a při objednávání zboží jsou prodávajícím považovány za správné.

2.3.      Přístup k uživatelskému účtu je zabezpečen uživatelským jménem a heslem. Kupující je povinen zachovávat mlčenlivost ohledně informací nezbytných k přístupu do jeho uživatelského účtu.

2.4.      Kupující není oprávněn umožnit využívání uživatelského účtu třetím osobám.

2.5.      Prodávající může zrušit uživatelský účet, a to zejména v případě, kdy kupující svůj uživatelský účet déle než 3 roky nevyužívá, či v případě, kdy kupující poruší své povinnosti z kupní smlouvy (včetně obchodních podmínek).

2.6.      Kupující bere na vědomí, že uživatelský účet nemusí být dostupný nepřetržitě, a to zejména s ohledem na nutnou údržbu hardwarového a softwarového vybavení prodávajícího, popř. nutnou údržbu hardwarového a softwarového vybavení třetích osob.

 

VI.   ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY A JEJÍ ZRUŠENÍ

1.         Kupující má právo od kupní smlouvy odstoupit bez udání důvodu, a to do 14 dnů od převzetí zboží. V případě odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží, je kupující povinen vrátit prodávajícímu veškeré  zakoupené zboží ve lhůtě 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Prodávající je povinen vrátit kupujícímu po obdržení vráceného zboží od kupujícího,  všechny peněžní prostředky vč. nákladů na dodání, které od kupujícího přijal a to bank. převodem na č. účtu, který kupující písemně e-mailem sdělí prodávajícímu.  Je však třeba upozornit, že vrácení částky, kterou prodávající přijal jako platbu za dodání zakoupeného výrobku, je dle § 1832 odst. 2 limitováno výší nejlevnějšího nabízeného způsobu dodání. Pokud kupující zvolil (a zaplatil) dražší z nabízených způsobů dodání, prodávající vrátí kupujícímu pouze cenu odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží. Vrácení výrobku prodávajícímu provádí kupující na své vlastní náklady.

2.        Kupující má právo od kupní smlouvy odstoupit i pouze částečně bez udání důvodu, a to do 14 dnů od převzetí zboží. V případě odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží, je kupující povinen vrátit prodávajícímu část zakoupeného zboží ve lhůtě 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Prodávající je povinen vrátit kupujícímu po obdržení vráceného zboží od kupujícího  veškeré peněžní prostředky za vrácené zboží a případně část nebo celé náklady na dodání, které od kupujícího přijal a to bank. převodem na č. účtu, který kupující písemně e-mailem sdělí prodávajícímu. Tuto část nákladů na dodání stanovuje vždy prodávající. Vrácení výrobku prodávajícímu provádí kupující na své vlastní náklady.

3.         Požadavek na odstoupení od smlouvy zašle kupující prodávajícímu e-mailem: kukadloo.cz@seznam.cz nebo kukadloo@kukadloo.cz a ten mu následně sdělí adresu, na kterou kupující odešle vrácené zboží. Prodávající je povinen bez zbytečného odkladu potvrdit přijetí tohoto odstoupení od smlouvy elektronicky emailem, na emailovou adresu udanou kupujícím při uzavírání kupní smlouvy.

4.         V případě odstoupení od smlouvy se kupní smlouva od počátku ruší. Kupující bere na vědomí, že pokud bude vrácené zboží nekompletní, prané, poškozené, opotřebené, či částečně spotřebované, vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

5.         Je-li společně se zbožím poskytnut kupujícímu dárek, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena s odkládací podmínkou tak, že darovací smlouva nabývá účinnosti až uplynutím 20ti dnů ode dne převzetí zboží kupujícím.

6.         V případě, že kupujícímu objednané zboží nebude možné dodat, a plnění prodávajícího se tak stane nemožným vinou třetí osoby či nedostupností takového zboží způsobenou nikoliv přímo prodávajícím, může prodávající od smlouvy odstoupit. V případě dílčího nemožného plnění může prodávající odstoupit od smlouvy pouze v rozsahu tohoto nemožného plnění. V takovém případě vrátí prodávající kupujícímu již zaplacenou kupní cenu bez zbytečného odkladu.

 

 

VII.      ODPOVĚDNOST ZA VADY, ZÁRUKA, ROZPOR S KUPNÍ SMLOUVOU

  1. Na dodané zboží poskytuje prodávající kupujícímu záruku za jakost v délce 24 měsíců (dále jen ,,záruční doba“). Záruční doba počíná běžet ode dne převzetí zboží kupujícím. Záruční doba se prodlužuje o dobu, po kterou bylo zboží v záruční opravě. V případě výměny zboží v záruční době za nové, začíná běžet nová záruční doba. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení zboží způsobené jeho obvyklým užíváním nebo na mechanické poškození uživatelem. Požadavek na reklamaci zboží zašle kupující na email prodávajícího a následně zašle kupující zboží Českou poštou a to nejlevnější možnou variantou tak, aby bylo zboží pojištěné, tj. doporučeným psaním, popř. doporučeným balíkem na adresu Lucie Pilnajová, Dr. Slavíka 1032, 413 01 Roudnice nad Labem. Pokud kupující zvolí jiný způsob dopravy reklamovaného zboží, uhradí prodávající kupujícímu v případě uznané reklamace pouze výši nákladů za dopravu, která odpovídá ceně dopravy reklamovaného zboží doporučeným psaním, popř. doporučeným balíkem. Kupující je povinen prodávajícího informovat o záruční vadě neprodleně po jejím vzniku.

2.         Za okamžik uplatnění reklamace se považuje okamžik, kdy prodávající obdržel od kupujícího reklamované zboží, aby mohlo být posouzeno a reklamace byla prodávajícím uznána jako opodstatněná. Reklamace nemusí být uznána, pokud reklamovaná vada není výhradně chybou, způsobenou výrobcem materiálu, či výrobcem zboží a je např. způsobena neopatrným zacházením s výrobkem nebo jiným znehodnocením výroku ze strany kupujícího nebo běžným opotřebením výrobku.

3.        Kupující je povinen odeslat zboží čisté, pokud bude reklamované zboží jakkoli znečištěné, ruší se tímto reklamační řízení a prodávající je oprávněn vrátit takové zboží kupujícímu a požadovat od něj částku za vynaložené dopravné.  Kupující je povinen přizpůsobit zboží přepravě, kterou při reklamaci zvolil, tedy zejména opatřit zboží ochranným obalem tak, aby nedošlo při přepravě k poškození. Zboží je třeba dodat kompletní tak, aby bylo možné uplatněnou vadu posoudit. Koupě zboží musí být vždy v rámci uplatnění reklamace prokázáno. K reklamovanému zboží se doporučuje přibalit veškerou písemnou dokumentaci a příslušenství, a doklad o zaplacení.

4.          Lhůta k vyřízení reklamace činí 30 dní od data, kdy prodávající obdržel reklamované zboží. Obdržení zboží prodávajícím bude kupujícímu oznámeno do 7dnů od obdržení reklamovaného zboží.  Pokud poslední den této lhůty připadne na státní svátek, sobotu či neděli, je v takovém případě posledním dnem lhůty nejbližší následující pracovní den. Prodávající je povinen v reklamační lhůtě odeslat opravené zboží, pokud byla reklamace uznána.  Prodávající již neovlivní a tedy neodpovídá za dobu doručování opraveného zboží od prodávajícího ke kupujícímu.

5.         Zboží bude ve lhůtě pro vyřízení reklamace zasláno na adresu uvedenou zákazníkem, případně, nebude-li tato adresa uvedena, bude zasláno na dodací adresu uvedenou při objednávce zboží. Pokud si kupující nepřevezme zboží na adrese uvedené v reklamačním protokole či na dodací adrese, má prodávající nárok na náklady odpovídající opakovanému dodání zboží a/nebo poplatek za uskladnění stanovený dle platných předpisů.

6.       Kupující má v závislosti na povaze vady při uplatnění zákonné záruky tato práva:

a) jde-li o vadu odstranitelnou, právo na bezplatné, řádné a včasné odstranění vady, právo na výměnu vadného zboží nebo vadné součásti, není-li to vzhledem k povaze vady neúměrné. Není-li takový postup možný, má právo na přiměřenou slevu z kupní ceny nebo odstoupení od kupní smlouvy

b) jde-li o vadu neodstranitelnou bránící řádnému užívání zboží, právo na výměnu vadného zboží za nové totožné zboží nebo odstoupení od kupní smlouvy

c) jde-li o jiné vady neodstranitelné a nepožaduje-li spotřebitel výměnu věci, má právo na přiměřenou slevu z kupní ceny nebo odstoupení od kupní smlouvy.

Volbu způsobu vyřízení reklamace provádí kupující.

 

 

VIII.       OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

1.      Prodávající zpracovává osobní údaje kupujícího. Více informací k takovému zpracování najdete na úvodní stránce webu www.kukadloo.cz v kategorii „ Ochrana osobních údajů“.

 

VIII.      AUTORSKÁ PRÁVA

  1. Veškeré obrázky, loga, atd. zveřejněné na webových stránkách  www.kukadloo.czjsou předmětem autorských práv. Jakékoliv jejich kopírování, šíření a použití bez předchozího souhlasu majitele autorských práv nebo provozovatele, není dovoleno, a bude stíháno dle platných zákonů.

 

IX.        ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

1.         Tyto obchodní podmínky platí od  1.5.2014   ve znění uvedeném na webových stránkách prodávajícího. Pokud vztah související s užitím webové stránky nebo právní vztah založený kupní smlouvou obsahuje mezinárodní (zahraniční) prvek, pak strany sjednávají, že vztah se řídí českým právem a toto právo je právem rozhodným. Tímto nejsou dotčena práva spotřebitele vyplývající z obecně závazných právních předpisů.

2.         Tyto obchodní podmínky umožňují kupujícímu jejich archivaci a reprodukci. Momentem uzavření objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky včetně ceny objednaného zboží uvedené v potvrzené objednávce, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

3.         Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat. Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek.

 

 

 

 

 

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz